Čia galite rasti dažniausia iškilusius klausimus su mūsų produktais ir paslaugomis.

Kas yra regenaracija ir kuo tai susiję?

Regeneracija – tai susidėvėjusių ar pažeistų radiatorių, aušintuvų ir recirkuliacijos sistemų eksploatacinių savybių atkūrimas. Tai gali būti sudėtingas apdorojimas, kurio metu dalys atkuriamos pagal jų pradinę formą, matmenis, parametrus ir charakteristikas, būtinas tolesniam naudojimui. Iš esmės tai dalių pakeitimas naujomis. Radiatorių ir aušintuvų atveju tai reiškia šerdies pakeitimą, o išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistemų atveju – tai apvalkalo ir vamzdžio šilumokaičio pakeitimas kartu su tarpikliais,O-žiedais, vožtuvais ir varžtais.

Kuo skiriasi regeneracija ir remontas?

Regeneravimas visam laikui atkuria dalių eksploatacines savybes; kita vertus, remontas yra laikinas ir momentinis gelbėjimo sprendimas. Dažniausiai tai susiję su klijų klijavimu, aušintuvų ar radiatorių pažeistų komponentų užkimšimu ar recirkuliacijos sistemomis, taip sumažinant jų technines savybes.

Koks yra regeneruotų gaminių eksploatavimo laikas?

Dėl to, kad yra naudojami tie patys mazgai, kaip ir originalios įrangos gamintojų produktų, kai kuriais atvejais rinkiniai arba geresnės kokybės medžiagos, skysčių aušintuvų, tarpinių aušintuvų ir išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistemų eksploatavimo laikas yra visiškai toks pat, kaip ir originalių produktų.

Kokia yra mūsų produktų garantija?

Visiems mūsų gaminiams suteikiama 12 mėnesių garantija.

Koks yra apsikeitimo laikas ir ar yra galimybė jį pakeisti vietoje?

Daugelis produktų, kuriuos turime sandėlyje, yra paruošti siuntimui.

Ar jūs siūlote yra naujų produktų?

Vancooler kompanijos pasiūlyme taip pat yra naujų skysčių aušintuvų, tarpinių aušintuvų, dujų išmetimo recirkuliacijos sistemų, oro kondicionavimo sistemų, taip pat įvairių ventiliatorių.

Ar senoji dalis turėtų būti jums grąžinta?

Dėl senų dalių sumažėja naujo regeneruoto mazgo įsigijimo išlaidos. Klientai moka tik už naujus komponentus ir laiką, reikalingą regeneracijai. Tai leidžia išlaikyti gamybos tęstinumą.