Vancooler privatumo politika
Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip jūsų asmeninė informacija renkama, naudojama ir dalijamasi apsilankius ar apsiperkant iš https://www.vancooler.lt („Svetainė“).
ASMENINĖ INFORMACIJA KURIĄ RENKAME
Kai lankotės svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos slapukus, kurie yra įdiegti jūsų įrenginyje. Be to, naršydami svetainę, mes renkame informaciją apie atskirus jūsų žiūrimus tinklalapius ar produktus, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į svetainę, ir informacijos apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname „informacija apie įrenginį“.
Informaciją apie įrenginį renkame naudodami šias technologijas:
    – „Slapukai“ yra duomenų failai, kurie dedami į jūsų įrenginį ar kompiuterį ir dažnai apima anoniminį unikalų identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
    – „Žurnalų failai“ seka svetainėje vykdomus veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko antspaudus.
    – „Žiniatinklio švyturiai“, „žymos“ ir „taškai“ yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip jūs naršote svetainėje, įrašyti.
Kai šioje privatumo politikoje kalbame apie „Asmeninę informaciją“, mes kalbame ir apie informaciją apie įrenginį, ir apie užsakymą.
KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?
Mes naudojame informaciją apie užsakymus, kurią paprastai renkame, kad įvykdytume visus užsakymus, pateiktus per Svetainę (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, pasirūpinimą siuntimu ir sąskaitos faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Be to, mes naudojame šią užsakymo informaciją:
  • Bedrauti su jumis;
  • Patikrinti užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo;
  • Pagal jūsų pasirinkimus pateikti mūsų produktus ar paslaugas.
Mes naudojame informaciją apie įrenginį, kurią renkame, kad padėtų mums patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai pagerinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pavyzdžiui, kurdami analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja su svetainėje ir įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).
NEMATOMUMO FUNKCIJA
Atminkite, kad mes nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai iš naudojate “Nematomumo” funkciją.
JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę gauti prieigą prie asmeninės informacijos, kurią turime apie jus, ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta, atnaujinta ar ištrinta. Jei norėtumėte pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis naudodami žemiau esančią kontaktinę informaciją.
Be to, jei esate Europos gyventojas, atkreipiame dėmesį, kad mes tvarkome jūsų informaciją siekdami įvykdyti su jumis sudarytas sutartis (pvz., Jei užsakote per svetainę) ar kitaip siekėme aukščiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.
DUOMENŲ APSAUGA
Pateikdami užsakymą svetainėje, mes saugosime jūsų užsakymo informaciją savo įrašuose, nebent jūs paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją.
POKYČIAI
Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume, pavyzdžiui, mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar norminių priežasčių.
SUSISIEKITE SU MUMIS
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų ar norėtumėte pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@vancooler.lt arba paštu naudodami toliau pateiktą informaciją:
Rasytės 10, Kaunas, KU, 48123, Lietuva